Začínáme!

Vzhledem k velkému počtu přihlášených došlo ke konečnému rozdělení kroužku na tři skupiny! Termíny jsou v pátek od 7:00 ve školní tělocvičně pro první skupinu (mixy), od 15:00 pro druhou skupinu (chlapce) a od 16:00 pro skupinu třetí (dívky), za dobrého počasí na tartanovém hřišti za školou, nebo v tělocvičně školy. V případě, že se děti z objektivních důvodů nemohou dostavit, je možná náhrada v dalších termínech kroužku!

Formu a dobrou náladu s sebou! Těším se na Vás! :-)

Rozsvícení Betlému
Ve středu 4. 12. 2019 bude v 16 h rozsvícen Betlém v ZŠ Hodkovice n.M.
Výskyt vší
Upozorňujeme rodiče, že se opětovně vyskytly vši.
Dne 26. 11. se uskuteční třídní schůzky.
NESTÁVKUJEME, ALE NESOUHLASÍME
se stavem českého školství
Sběr papíru
Od 5. 11. do 7. 11. 2019 proběhne za základní školou sběr papíru.

Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019