Začínáme!

Vzhledem k velkému počtu přihlášených došlo ke konečnému rozdělení kroužku na tři skupiny! Termíny jsou v pátek od 7:00 ve školní tělocvičně pro první skupinu (mixy), od 15:00 pro druhou skupinu (chlapce) a od 16:00 pro skupinu třetí (dívky), za dobrého počasí na tartanovém hřišti za školou, nebo v tělocvičně školy. V případě, že se děti z objektivních důvodů nemohou dostavit, je možná náhrada v dalších termínech kroužku!

Formu a dobrou náladu s sebou! Těším se na Vás! :-)

Otevření školy pro žáky 2. stupně v období od 8. 6. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 2. stupně.
Přihlášení do školní družiny na školní rok 2020/2021
Nejpozději do 7. června 2020 se přijímají přihlášky dětí do školní družiny.
Informace o otevření školy pro žáky 1. stupně
Zákonný zástupce bude informován o zařazení žáka do skupiny, čase nástupu i odchodu ze školy a místě nástupu od svých třídních učitelů.
Přijímací zkoušky na střední školy
Ministr školství, mládeže a tělovýchovy Robert Plaga na tiskové konferenci zveřejnil informaci, ve kterých termínech se letos uskuteční jednotná přijímací zkouška na střední školy.
Otevření školy pro žáky 1. stupně v období od 25. 5. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 1. stupně.