Zahájení činnosti výtvarného kroužku ve školním roce 2016/2017

Činnost kroužku zahájíme 5. 10., další kroužek bude vždy za 14 dní v učebně 3. B od 13:45 do15:15 hod. Pokud termín připadne na prázdniny, nenahrazuje se další týden, zůstává stále stejné střídání.

Celková hodinová dotace na školní rok je 30 hodin. Tento počet se musí ve školním roce splnit. Pokud by hrozilo z důvodu prázdnin, nemoci, či jiných okolností nedodržení těchto hodin v běžných termínech, domluvíme si s žáky termíny náhradní.

Připomínám splatnost poplatku za tento kroužek - 15. 10. 2016. Jedná se o částku Kč 1100,- na celý školní rok.

Těším se na všechny výtvarnice i výtvarníky.

Vedoucí kroužku Mgr. Iveta Mazgalová

Zahájení činnosti výtvarného kroužku ve školním roce 2016/2017
Příměstské tábory Podještědí
Přečtěte si informace o letních příměstských táborech.
Sběr papíru
Od 28. 5. do 30. 5. proběhne za základní školou sběr papíru.
V průběhu dubna se uskuteční třídní schůzky.
Den otevřených dveří
Dne 20. 3. 2019 se u nás ve škole uskutečnil od 14:00 – 16:00 den otevřených dveří.
Zápis k základnímu vzdělávání
Dne 3. 4. 2019 proběhne od 14:00 do 16:00 zápis žáků do prvních tříd.

KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON