Florbalový kroužek

Termín konání: pátek od 15,00 – 16,00 (1. skupina), od 16,00 – 17,00 (2. skupina).

Kroužek je přednostně určen žákům a žákyním 6. – 7. třídy (rozdělení na dvě skupiny – dívky/chlapci).

Trénovat budeme v tělocvičně, v případě dobrého počasí se přesuneme na víceúčelové tartanové hřiště.

Vybavení: sportovní oblečení, sálové boty, případně florbalová hokejka (na vlastní nebezpečí).

Platba kroužku: 1000 Kč na školní rok, zaplatit do 14. 10.

Úhradu lze provést: hotově vedoucímu kroužku nebo bezhotovostním převodem na účet školy: 986065379/0800, jako v. s. uvést: 201617, do zprávy pro příjemce zapište: příjmení dítěte, třídu, název kroužku.

Více informací u pana učitele Maryška nebo na mailu marysko@zshodkovice.cz

S pozdravem Jan Maryško

Konzultační hodiny učitelů
V projektových dnech se mění konzultační hodiny učitelů.
Změna rozvrhu vyučování
Od 7. 6. do 21. 6. dochází ke změnám rozvrhů.
Přihlášení do školní družiny
Zápisní lístek do školní družiny dostanou žáci od třídních učitelů.
Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků
Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků se uskuteční 11. 6. v 16 hodin.
Dne 24. 4. 2018 proběhnou třídní schůzky.

ZŠ TGM Hodkovice n. M.  získala na rok 2016 účelovou neinvestiční dotaci na projekt „ BALTÍK “ a projekt  „ JEDEME DÁL“ . Kraj poskytuje v roce 2017  dotaci na projekty „ŠIŠKÁMO“ a „LEGO 2017“