Florbalový kroužek

Termín konání: pátek od 15,00 – 16,00 (1. skupina), od 16,00 – 17,00 (2. skupina).

Kroužek je přednostně určen žákům a žákyním 6. – 7. třídy (rozdělení na dvě skupiny – dívky/chlapci).

Trénovat budeme v tělocvičně, v případě dobrého počasí se přesuneme na víceúčelové tartanové hřiště.

Vybavení: sportovní oblečení, sálové boty, případně florbalová hokejka (na vlastní nebezpečí).

Platba kroužku: 1000 Kč na školní rok, zaplatit do 14. 10.

Úhradu lze provést: hotově vedoucímu kroužku nebo bezhotovostním převodem na účet školy: 986065379/0800, jako v. s. uvést: 201617, do zprávy pro příjemce zapište: příjmení dítěte, třídu, název kroužku.

Více informací u pana učitele Maryška nebo na mailu marysko@zshodkovice.cz

S pozdravem Jan Maryško

Přihláška k docházce do školní družiny
ve školním roce 2019/2020
Beseda pro rodiče - "Naše škola"
Dne 17. 6. 2019 od 16 hodin se v učebně fyziky/chemie uskuteční beseda pro rodiče žáků základní školy.
Nové dětské hřiště
pozvánka na představení návrhů dne 18. 6. 2019
Změna rozvrhů a konzultačních hodin vyučujících
Od 7. 6. do konce školního roku dochází ke změnám rozvrhů tříd i konzultačních hodin učitelů.
Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků
Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků se uskuteční 4. 6. v 16 hodin.

Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS