Florbalový kroužek

Termín konání: pátek od 15,00 – 16,00 (1. skupina), od 16,00 – 17,00 (2. skupina).

Kroužek je přednostně určen žákům a žákyním 6. – 7. třídy (rozdělení na dvě skupiny – dívky/chlapci).

Trénovat budeme v tělocvičně, v případě dobrého počasí se přesuneme na víceúčelové tartanové hřiště.

Vybavení: sportovní oblečení, sálové boty, případně florbalová hokejka (na vlastní nebezpečí).

Platba kroužku: 1000 Kč na školní rok, zaplatit do 14. 10.

Úhradu lze provést: hotově vedoucímu kroužku nebo bezhotovostním převodem na účet školy: 986065379/0800, jako v. s. uvést: 201617, do zprávy pro příjemce zapište: příjmení dítěte, třídu, název kroužku.

Více informací u pana učitele Maryška nebo na mailu marysko@zshodkovice.cz

S pozdravem Jan Maryško

Adventní trhy na hodkovickém náměstí
Rodinná a seniorská politika - dotazníky
město Hodkovice nad Mohelkou aktuálně zpracovává koncepci rodinné a seniorské politiky. Rádi bychom vás požádali o vyplnění dotazníků, které budou sloužit jako jeden z podkladů pro koncepci.
Rozsvícení Betlému
Ve středu 4. 12. 2019 bude v 16 h rozsvícen Betlém v ZŠ Hodkovice n.M.
Výskyt vší
Upozorňujeme rodiče, že se opětovně vyskytly vši.
Dne 26. 11. se uskuteční třídní schůzky.

Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019