Činnost kroužku Lego ve školním roce 2016/17

Žáci, kteří navštěvují kroužek Lego, se opět přihlásili do soutěže FLL. Proto kroužek pokročilých zahájí činnost hned v měsíci září, abychom přípravu na soutěž zvládli. Rádi přivítáme nováčky - žáky ze 4. třídy, ale samozřejmě i starší žáky, kteří si chtějí také hrát a programovat. Kroužek začátečníků zahájí činnost v měsíci říjen.

Rozsvícení Betlému
Ve středu 4. 12. 2019 bude v 16 h rozsvícen Betlém v ZŠ Hodkovice n.M.
Výskyt vší
Upozorňujeme rodiče, že se opětovně vyskytly vši.
Dne 26. 11. se uskuteční třídní schůzky.
NESTÁVKUJEME, ALE NESOUHLASÍME
se stavem českého školství
Sběr papíru
Od 5. 11. do 7. 11. 2019 proběhne za základní školou sběr papíru.

Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019