Výsledky OKRESNÍHO KOLA BIOLOGICKÉ OLYMPIÁDY, kategorie C

Dne 13.4. 2016 se v DDM Větrník v Liberci konalo okresní kolo Biologické olympiády. Do tohoto kola postoupily z naší školy tyto žákyně:

Nikola Domácí a Nikola Kašpárková

Okresní kolo bylo velice náročné (ostatně jako každý rok) a žákyně si velice pěkně a důkladně pro toto kolo vypracovaly ve svém volném čase vstupní úkoly a v rámci svých možností se na soutěž připravily.

Již postup na Biologickou olympiádu - do okresního kola, je veliký úspěch, proto obě zúčastněné žákyně chválím a tady je jeich umístění:

25. místo - Nikola Kašpárková- 8.B

27. místo - Nikola Domácí - 9.A

Výsledky OKRESNÍHO KOLA BIOLOGICKÉ OLYMPIÁDY, kategorie C Výsledky OKRESNÍHO KOLA BIOLOGICKÉ OLYMPIÁDY, kategorie C
Předvánoční setkání Baltíků Strakonice
7. 12. - 8. 12. 2018
Vánoční vystoupení
Dne 19. 12. 2018 se uskuteční 3. ročník vánoční besídky, na který Vás srdečně zvou žáci i učitelé základní školy.
Dne 13. 11. 2018 proběhnou třídní schůzky
Povltavské setkání Baltíků
České Budějovice 12. a 13. 10. 2018
Kroužky ve školním roce 2018/2019
Ve složce zájmová činnost je aktuální seznam kroužků, které v nadcházejícím školním roce bude škola nabízet.

First Lego League 2018 First Lego League 2018 First Lego League 2018 First Lego League 2018 First Lego League 2018 First Lego League 2018