Výsledky OKRESNÍHO KOLA BIOLOGICKÉ OLYMPIÁDY, kategorie D

Dne 21.4. 2016 se v DDM Větrník v Liberci konalo okresní kolo Biologické olympiády. Do tohoto kola postoupili z naší školy tito žáci:

Barbora Polívková, Tomáš Nafy a Petr Volf.

Okresní kolo bylo velice náročné (ostatně jako každý rok) a žáci si velice pěkně a důkladně pro toto kolo vypracovali ve svém volném čase vstupní úkoly a v rámci svých možností se na soutěž připravili.

Již postup na Biologickou olympiádu - do okresního kola, je veliký úspěch, proto všechny tři zúčastněné chválím a tady je jeich umístění:

16. místo - Tomáš Nagy - 6.A

19. místo - Petr Volf - 7.A

35.místo - Barbora Polívková - 6.A

Výsledky OKRESNÍHO KOLA BIOLOGICKÉ OLYMPIÁDY, kategorie D
Otevření školy pro žáky 2. stupně v období od 8. 6. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 2. stupně.
Přihlášení do školní družiny na školní rok 2020/2021
Nejpozději do 7. června 2020 se přijímají přihlášky dětí do školní družiny.
Informace o otevření školy pro žáky 1. stupně
Zákonný zástupce bude informován o zařazení žáka do skupiny, čase nástupu i odchodu ze školy a místě nástupu od svých třídních učitelů.
Přijímací zkoušky na střední školy
Ministr školství, mládeže a tělovýchovy Robert Plaga na tiskové konferenci zveřejnil informaci, ve kterých termínech se letos uskuteční jednotná přijímací zkouška na střední školy.
Otevření školy pro žáky 1. stupně v období od 25. 5. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 1. stupně.