Podkrušnohorské setkání Baltíků - výsledky

V pátek 22. 1. 2016 vyrazili naši programátoři do Bíliny na soutěž „Podkrušnohorské setkání Baltíků 2016“.

Soutěž probíhala dva dny. V pátek plnili soutěžící úlohy, které měly volnější zadání a založené byly především na grafickém zpracování.

V pátek plnili programátoři druhou část, ve které bylo již konkrétnější zadání úkolů.

Soutěžili jsme ve dvou kategoriích: B – žáci 4. – 5. ročníků

C – žáci 6. – 8. Ročníků

V kategorii B soutěžil Lukáš Hart (4. A), který je úplným začátečníkem, a v soutěži sbíral důležité zkušenosti a vědomosti.

V kategorii C dosáhl na nejlepší 3. místo Emil M. Kněbort (8. A), kterému se tak podařilo přivézt pohár a medaili. Na krásném 5. místě se umístil M. Fiala (8. A).  Ani žáci 6. ročníku se ve startovním poli neztratili, Jiří Křížek (6. A) obsadil 7. místo a Ondřej Čermák (6. A) 8. místo.

Celkové výsledky najdete na stránce:

Všem chlapcům blahopřejeme a děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy :)

Rozsvícení Betlému
Ve středu 4. 12. 2019 bude v 16 h rozsvícen Betlém v ZŠ Hodkovice n.M.
Výskyt vší
Upozorňujeme rodiče, že se opětovně vyskytly vši.
Dne 26. 11. se uskuteční třídní schůzky.
NESTÁVKUJEME, ALE NESOUHLASÍME
se stavem českého školství
Sběr papíru
Od 5. 11. do 7. 11. 2019 proběhne za základní školou sběr papíru.

Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019