Podkrušnohorské setkání Baltíků - výsledky

V pátek 22. 1. 2016 vyrazili naši programátoři do Bíliny na soutěž „Podkrušnohorské setkání Baltíků 2016“.

Soutěž probíhala dva dny. V pátek plnili soutěžící úlohy, které měly volnější zadání a založené byly především na grafickém zpracování.

V pátek plnili programátoři druhou část, ve které bylo již konkrétnější zadání úkolů.

Soutěžili jsme ve dvou kategoriích: B – žáci 4. – 5. ročníků

C – žáci 6. – 8. Ročníků

V kategorii B soutěžil Lukáš Hart (4. A), který je úplným začátečníkem, a v soutěži sbíral důležité zkušenosti a vědomosti.

V kategorii C dosáhl na nejlepší 3. místo Emil M. Kněbort (8. A), kterému se tak podařilo přivézt pohár a medaili. Na krásném 5. místě se umístil M. Fiala (8. A).  Ani žáci 6. ročníku se ve startovním poli neztratili, Jiří Křížek (6. A) obsadil 7. místo a Ondřej Čermák (6. A) 8. místo.

Celkové výsledky najdete na stránce:

Všem chlapcům blahopřejeme a děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy :)

Kroužky ve školním roce 2018/2019
Ve složce zájmová činnost je aktuální seznam kroužků, které v nadcházejícím školním roce bude škola nabízet.
Záhájení školního roku
Školní rok 2018/2019 začíná v pondělí 3. 9. 2018
Rozdávání vysvědčení a ředitelské volno
Vysvědčení se žákům bude rozdávat dne 27. 6. 2018
Konzultační hodiny učitelů
V projektových dnech se mění konzultační hodiny učitelů.
Změna rozvrhu vyučování
Od 7. 6. do 21. 6. dochází ke změnám rozvrhů.