Podkrušnohorské setkání Baltíků - výsledky

V pátek 22. 1. 2016 vyrazili naši programátoři do Bíliny na soutěž „Podkrušnohorské setkání Baltíků 2016“.

Soutěž probíhala dva dny. V pátek plnili soutěžící úlohy, které měly volnější zadání a založené byly především na grafickém zpracování.

V pátek plnili programátoři druhou část, ve které bylo již konkrétnější zadání úkolů.

Soutěžili jsme ve dvou kategoriích: B – žáci 4. – 5. ročníků

C – žáci 6. – 8. Ročníků

V kategorii B soutěžil Lukáš Hart (4. A), který je úplným začátečníkem, a v soutěži sbíral důležité zkušenosti a vědomosti.

V kategorii C dosáhl na nejlepší 3. místo Emil M. Kněbort (8. A), kterému se tak podařilo přivézt pohár a medaili. Na krásném 5. místě se umístil M. Fiala (8. A).  Ani žáci 6. ročníku se ve startovním poli neztratili, Jiří Křížek (6. A) obsadil 7. místo a Ondřej Čermák (6. A) 8. místo.

Celkové výsledky najdete na stránce:

Všem chlapcům blahopřejeme a děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy :)

Den otevřených dveří
Dne 20. 3. 2019 se u nás ve škole uskutečnil od 14:00 – 16:00 den otevřených dveří.
Zápis k základnímu vzdělávání
Dne 3. 4. 2019 proběhne od 14:00 do 16:00 zápis žáků do prvních tříd.
Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky
Základní škola TGM v Hodkovicích nad Mohelkou pořádá ve středu 20. 3. 2019 od 14:00 hod. do 16:00 hodin den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky.
Ředitelské volno
Dne 21. 12. 2018 3. 1. a 4. 1. 2019 je vyhlášeno ředitelské volno.
Přání
Krásné prožití vánočních svátků.

Lyžařský výcvik 2019 Lyžařský výcvik 2019 Lyžařský výcvik 2019 Lyžařský výcvik 2019 Lyžařský výcvik 2019 Lyžařský výcvik 2019