EKOMÁNIE - Ekologická soutěž pořádaná SSRV v Třeboni - výsledky našich žáků v 1. kole

Z prvního kola ekologické soutěže EKOMÁNIE, kterou vypsala Střední škola vodohospodářská a rybářská v  Třeboni pro žáky 8. a 9. tříd ZŠ, postoupili tito žáci naší školy do druhého závěrečného kola soutěže: Natálie Rotková z 8.A,  Nikola Kašpárková z 8.B a Martin Peiger z 9.A. Podrobné výsledky 1. kola soutěže najdete na www.ssrv.cz

Žákům budeme držet pěsti do druhého závěrečného kola soutěže, které se budfe konat v Třeboni dne 16.2. 2016 a budeme pevně věřit, že se umístí minimálně tak dobře jako v minulém roce, kdy se Lukáš Roubínek z 9.B umístil na 2. místě a Nikola Domácí na 3. místě.

Kroužky ve školním roce 2019/2020
Ve složce zájmová činnost je aktuální seznam kroužků, které v nadcházejícím školním roce bude škola nabízet.
Zahájení školního roku
Školní rok 2029/2020 začíná v pondělí 2. 9. 2019
Přihláška k docházce do školní družiny
ve školním roce 2019/2020
Beseda pro rodiče - "Naše škola"
Dne 17. 6. 2019 od 16 hodin se v učebně fyziky/chemie uskuteční beseda pro rodiče žáků základní školy.
Nové dětské hřiště
pozvánka na představení návrhů dne 18. 6. 2019