EKOMÁNIE - Ekologická soutěž pořádaná SSRV v Třeboni - výsledky našich žáků v 1. kole

Z prvního kola ekologické soutěže EKOMÁNIE, kterou vypsala Střední škola vodohospodářská a rybářská v  Třeboni pro žáky 8. a 9. tříd ZŠ, postoupili tito žáci naší školy do druhého závěrečného kola soutěže: Natálie Rotková z 8.A,  Nikola Kašpárková z 8.B a Martin Peiger z 9.A. Podrobné výsledky 1. kola soutěže najdete na www.ssrv.cz

Žákům budeme držet pěsti do druhého závěrečného kola soutěže, které se budfe konat v Třeboni dne 16.2. 2016 a budeme pevně věřit, že se umístí minimálně tak dobře jako v minulém roce, kdy se Lukáš Roubínek z 9.B umístil na 2. místě a Nikola Domácí na 3. místě.

V průběhu dubna se uskuteční třídní schůzky.
Den otevřených dveří
Dne 20. 3. 2019 se u nás ve škole uskutečnil od 14:00 – 16:00 den otevřených dveří.
Zápis k základnímu vzdělávání
Dne 3. 4. 2019 proběhne od 14:00 do 16:00 zápis žáků do prvních tříd.
Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky
Základní škola TGM v Hodkovicích nad Mohelkou pořádá ve středu 20. 3. 2019 od 14:00 hod. do 16:00 hodin den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky.
Ředitelské volno
Dne 21. 12. 2018 3. 1. a 4. 1. 2019 je vyhlášeno ředitelské volno.

KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON