EKOMÁNIE - Ekologická soutěž pořádaná SSRV v Třeboni - výsledky našich žáků v 1. kole

Z prvního kola ekologické soutěže EKOMÁNIE, kterou vypsala Střední škola vodohospodářská a rybářská v  Třeboni pro žáky 8. a 9. tříd ZŠ, postoupili tito žáci naší školy do druhého závěrečného kola soutěže: Natálie Rotková z 8.A,  Nikola Kašpárková z 8.B a Martin Peiger z 9.A. Podrobné výsledky 1. kola soutěže najdete na www.ssrv.cz

Žákům budeme držet pěsti do druhého závěrečného kola soutěže, které se budfe konat v Třeboni dne 16.2. 2016 a budeme pevně věřit, že se umístí minimálně tak dobře jako v minulém roce, kdy se Lukáš Roubínek z 9.B umístil na 2. místě a Nikola Domácí na 3. místě.

Otevření školy pro žáky 2. stupně v období od 8. 6. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 2. stupně.
Přihlášení do školní družiny na školní rok 2020/2021
Nejpozději do 7. června 2020 se přijímají přihlášky dětí do školní družiny.
Informace o otevření školy pro žáky 1. stupně
Zákonný zástupce bude informován o zařazení žáka do skupiny, čase nástupu i odchodu ze školy a místě nástupu od svých třídních učitelů.
Přijímací zkoušky na střední školy
Ministr školství, mládeže a tělovýchovy Robert Plaga na tiskové konferenci zveřejnil informaci, ve kterých termínech se letos uskuteční jednotná přijímací zkouška na střední školy.
Otevření školy pro žáky 1. stupně v období od 25. 5. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 1. stupně.