Výskyt vší u žáků školy

Vážení rodiče,

upozorňujeme vás na značný výskyt vší  u žáků naší školy.

Na základě nařízení hygieny jsme povinni v případě zjištění, že má dítě vši, vyřadit dítě z kolektivu, protože se jedná o infekční onemocnění. Do kolektivu se dítě může vrátit, až když je úplně v pořádku. Postup je stejný jako v případě každého jiného onemocnění.

Zbavit děti vší je ze zákona povinností rodičů, výjimečně může tento úkol na sebe převzít ošetřující lékař, nikoliv však škola a její pedagogičtí pracovníci.

Mgr. Dana Kolomazníková

Ředitelka ZŠ TGM , Hodkovice nad Mohelkou

Preventivní programy ve škole
Škola se zaměřila na prevenci.
V úterý 14. 12. 2019 proběhla v kině vánoční besídka naší školy.
První školní den v kalendářním roce 2020
Kdy přijdou děti po vánočních prázdninách do školy?
Přání
Krásné a klidné Vánoce.