Výskyt vší u žáků školy

Vážení rodiče,

upozorňujeme vás na značný výskyt vší  u žáků naší školy.

Na základě nařízení hygieny jsme povinni v případě zjištění, že má dítě vši, vyřadit dítě z kolektivu, protože se jedná o infekční onemocnění. Do kolektivu se dítě může vrátit, až když je úplně v pořádku. Postup je stejný jako v případě každého jiného onemocnění.

Zbavit děti vší je ze zákona povinností rodičů, výjimečně může tento úkol na sebe převzít ošetřující lékař, nikoliv však škola a její pedagogičtí pracovníci.

Mgr. Dana Kolomazníková

Ředitelka ZŠ TGM , Hodkovice nad Mohelkou

Rozsvícení Betlému
Ve středu 4. 12. 2019 bude v 16 h rozsvícen Betlém v ZŠ Hodkovice n.M.
Výskyt vší
Upozorňujeme rodiče, že se opětovně vyskytly vši.
Dne 26. 11. se uskuteční třídní schůzky.
NESTÁVKUJEME, ALE NESOUHLASÍME
se stavem českého školství
Sběr papíru
Od 5. 11. do 7. 11. 2019 proběhne za základní školou sběr papíru.

Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019