Výskyt vší u žáků školy

Vážení rodiče,

upozorňujeme vás na značný výskyt vší  u žáků naší školy.

Na základě nařízení hygieny jsme povinni v případě zjištění, že má dítě vši, vyřadit dítě z kolektivu, protože se jedná o infekční onemocnění. Do kolektivu se dítě může vrátit, až když je úplně v pořádku. Postup je stejný jako v případě každého jiného onemocnění.

Zbavit děti vší je ze zákona povinností rodičů, výjimečně může tento úkol na sebe převzít ošetřující lékař, nikoliv však škola a její pedagogičtí pracovníci.

Mgr. Dana Kolomazníková

Ředitelka ZŠ TGM , Hodkovice nad Mohelkou

Konzultační hodiny učitelů
V projektových dnech se mění konzultační hodiny učitelů.
Změna rozvrhu vyučování
Od 7. 6. do 21. 6. dochází ke změnám rozvrhů.
Přihlášení do školní družiny
Zápisní lístek do školní družiny dostanou žáci od třídních učitelů.
Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků
Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků se uskuteční 11. 6. v 16 hodin.
Dne 24. 4. 2018 proběhnou třídní schůzky.

ZŠ TGM Hodkovice n. M.  získala na rok 2016 účelovou neinvestiční dotaci na projekt „ BALTÍK “ a projekt  „ JEDEME DÁL“ . Kraj poskytuje v roce 2017  dotaci na projekty „ŠIŠKÁMO“ a „LEGO 2017“