Bobřík informatiky 2015

Soutěžící vyplňují online test, ve kterém vybírají z několika odpovědí nebo přemisťují objekty. Národní kolo 8. ročníku soutěže proběhlo od 9. do 13. listopadu 2015. Soutěží se v pěti kategoriích od 4. ročníku ZŠ až po maturitu. Naši žáci se zapojili ve třech kategoriích. V kategorii MINI (4. a 5. ročník) soutěžilo celkem 9215 žáků, z toho 70 žáků vyplnilo test na maximální počet bodů(192).  Mezi tyto žáky patří i dvě naše žákyně z 5.B – Jitka Mitro Ondová a Zuzana Paříková.  Dalších 13 žáků se stalo úspěšnými řešiteli, protože dosáhli více než 120 bodů. V kategorii BENJAMIN (6. a 7. ročník) soutěžilo 15058 žáků. Ondřej Čermák z 6.A získal 203 bodů a umístil se na 262. místě. KADET je kategorie určená pro žáky 8. a 9. tříd. Shodný počet bodů (220) umístil Marka Landfelda (8.B) a Jiřího Růtu (8.A) na 93. místo. Maximální počet  bodů v obou starších kategoriích je 240, úspěšnými řešiteli se stanou soutěžící, kteří získají více než 150 bodů.  Celkem jsme měli na škole 10 úspěšných řešitelů ve starších kategoriích, 5 v kategorii Benjamin a 5 v kategorii Kadet. Více informací o soutěži naleznete na stránkách soutěže www.ibobr.cz.

Přihláška k docházce do školní družiny
ve školním roce 2019/2020
Beseda pro rodiče - "Naše škola"
Dne 17. 6. 2019 od 16 hodin se v učebně fyziky/chemie uskuteční beseda pro rodiče žáků základní školy.
Nové dětské hřiště
pozvánka na představení návrhů dne 18. 6. 2019
Změna rozvrhů a konzultačních hodin vyučujících
Od 7. 6. do konce školního roku dochází ke změnám rozvrhů tříd i konzultačních hodin učitelů.
Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků
Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků se uskuteční 4. 6. v 16 hodin.

Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS