Bobřík informatiky 2015

Soutěžící vyplňují online test, ve kterém vybírají z několika odpovědí nebo přemisťují objekty. Národní kolo 8. ročníku soutěže proběhlo od 9. do 13. listopadu 2015. Soutěží se v pěti kategoriích od 4. ročníku ZŠ až po maturitu. Naši žáci se zapojili ve třech kategoriích. V kategorii MINI (4. a 5. ročník) soutěžilo celkem 9215 žáků, z toho 70 žáků vyplnilo test na maximální počet bodů(192).  Mezi tyto žáky patří i dvě naše žákyně z 5.B – Jitka Mitro Ondová a Zuzana Paříková.  Dalších 13 žáků se stalo úspěšnými řešiteli, protože dosáhli více než 120 bodů. V kategorii BENJAMIN (6. a 7. ročník) soutěžilo 15058 žáků. Ondřej Čermák z 6.A získal 203 bodů a umístil se na 262. místě. KADET je kategorie určená pro žáky 8. a 9. tříd. Shodný počet bodů (220) umístil Marka Landfelda (8.B) a Jiřího Růtu (8.A) na 93. místo. Maximální počet  bodů v obou starších kategoriích je 240, úspěšnými řešiteli se stanou soutěžící, kteří získají více než 150 bodů.  Celkem jsme měli na škole 10 úspěšných řešitelů ve starších kategoriích, 5 v kategorii Benjamin a 5 v kategorii Kadet. Více informací o soutěži naleznete na stránkách soutěže www.ibobr.cz.

Konzultační hodiny učitelů
V projektových dnech se mění konzultační hodiny učitelů.
Změna rozvrhu vyučování
Od 7. 6. do 21. 6. dochází ke změnám rozvrhů.
Přihlášení do školní družiny
Zápisní lístek do školní družiny dostanou žáci od třídních učitelů.
Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků
Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků se uskuteční 11. 6. v 16 hodin.
Dne 24. 4. 2018 proběhnou třídní schůzky.

ZŠ TGM Hodkovice n. M.  získala na rok 2016 účelovou neinvestiční dotaci na projekt „ BALTÍK “ a projekt  „ JEDEME DÁL“ . Kraj poskytuje v roce 2017  dotaci na projekty „ŠIŠKÁMO“ a „LEGO 2017“