First Lego League

V sobotu 28. 11. 2015 proběhlo v Praze regionální kolo mezinárodní soutěže First Lego League. Náš tým Medvíďata, stejně jako v loňském roce, obsadil šesté místo.  Po čtvrtém místě v části nazvané Robot Game jsme sice chvilku věřili, že se o stupínek oproti loňsku polepšíme, ale nevyšlo to :-).  Přesto jsme s umístěním spokojeni. V konkurenci starších týmů nebo týmů z gymnázií si "Medvíďata" vedla dobře. Pokud se chcete podívat na bodové hodnocení, kterého jsme dosáhli v jednotlivých částech soutěže, otevřete si  přiložený dokument. Tým tvořili žáci z 8.A - Matyáš Fiala, Jiří Růta, Kryštof Panuška, z 8.B Matyáš Khauer, Lukáš Hlavnička, z 6.A Jiří Křížek, z 5.A Dominik Arlt, Vítek Komňacký a David Růta. Chlapcům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Fotografie ze soutěže jsou umístěny ve fotogalerii.

Název souboru Velikost Typ
Výsledky soutěže 10.89 KB xlsx
Rozsvícení Betlému
Ve středu 4. 12. 2019 bude v 16 h rozsvícen Betlém v ZŠ Hodkovice n.M.
Výskyt vší
Upozorňujeme rodiče, že se opětovně vyskytly vši.
Dne 26. 11. se uskuteční třídní schůzky.
NESTÁVKUJEME, ALE NESOUHLASÍME
se stavem českého školství
Sběr papíru
Od 5. 11. do 7. 11. 2019 proběhne za základní školou sběr papíru.

Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019