First Lego League

V sobotu 28. 11. 2015 proběhlo v Praze regionální kolo mezinárodní soutěže First Lego League. Náš tým Medvíďata, stejně jako v loňském roce, obsadil šesté místo.  Po čtvrtém místě v části nazvané Robot Game jsme sice chvilku věřili, že se o stupínek oproti loňsku polepšíme, ale nevyšlo to :-).  Přesto jsme s umístěním spokojeni. V konkurenci starších týmů nebo týmů z gymnázií si "Medvíďata" vedla dobře. Pokud se chcete podívat na bodové hodnocení, kterého jsme dosáhli v jednotlivých částech soutěže, otevřete si  přiložený dokument. Tým tvořili žáci z 8.A - Matyáš Fiala, Jiří Růta, Kryštof Panuška, z 8.B Matyáš Khauer, Lukáš Hlavnička, z 6.A Jiří Křížek, z 5.A Dominik Arlt, Vítek Komňacký a David Růta. Chlapcům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Fotografie ze soutěže jsou umístěny ve fotogalerii.

Název souboru Velikost Typ
Výsledky soutěže 10.89 KB xlsx
V průběhu dubna se uskuteční třídní schůzky.
Den otevřených dveří
Dne 20. 3. 2019 se u nás ve škole uskutečnil od 14:00 – 16:00 den otevřených dveří.
Zápis k základnímu vzdělávání
Dne 3. 4. 2019 proběhne od 14:00 do 16:00 zápis žáků do prvních tříd.
Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky
Základní škola TGM v Hodkovicích nad Mohelkou pořádá ve středu 20. 3. 2019 od 14:00 hod. do 16:00 hodin den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky.
Ředitelské volno
Dne 21. 12. 2018 3. 1. a 4. 1. 2019 je vyhlášeno ředitelské volno.

KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON