First Lego League

V sobotu 28. 11. 2015 proběhlo v Praze regionální kolo mezinárodní soutěže First Lego League. Náš tým Medvíďata, stejně jako v loňském roce, obsadil šesté místo.  Po čtvrtém místě v části nazvané Robot Game jsme sice chvilku věřili, že se o stupínek oproti loňsku polepšíme, ale nevyšlo to :-).  Přesto jsme s umístěním spokojeni. V konkurenci starších týmů nebo týmů z gymnázií si "Medvíďata" vedla dobře. Pokud se chcete podívat na bodové hodnocení, kterého jsme dosáhli v jednotlivých částech soutěže, otevřete si  přiložený dokument. Tým tvořili žáci z 8.A - Matyáš Fiala, Jiří Růta, Kryštof Panuška, z 8.B Matyáš Khauer, Lukáš Hlavnička, z 6.A Jiří Křížek, z 5.A Dominik Arlt, Vítek Komňacký a David Růta. Chlapcům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Fotografie ze soutěže jsou umístěny ve fotogalerii.

Název souboru Velikost Typ
Výsledky soutěže 10.89 KB xlsx
Přijetí do školní družiny
Rozhodnutí o přijetí do školní družiny ve školním roce 2020/2021
Předávání vysvědčení
Ministerstvo školství po konzultacích s epidemiology rozhodlo, že závěr školního roku bude ve školách za účasti všech žáků. Jak to bude na naší základní škole?
Volnočasové aktivity
Kroužky, kluby, doučování, které neproběhly ve školním roce 2019/2020 budou mít náhradní termíny.
Otevření školy pro žáky 2. stupně v období od 8. 6. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 2. stupně.
Přihlášení do školní družiny na školní rok 2020/2021 a finanční vyrovnání ŠD za školní rok 2019/2020
Nejpozději do 7. června 2020 se přijímají přihlášky dětí do školní družiny.