First Lego League

V sobotu 28. 11. 2015 proběhlo v Praze regionální kolo mezinárodní soutěže First Lego League. Náš tým Medvíďata, stejně jako v loňském roce, obsadil šesté místo.  Po čtvrtém místě v části nazvané Robot Game jsme sice chvilku věřili, že se o stupínek oproti loňsku polepšíme, ale nevyšlo to :-).  Přesto jsme s umístěním spokojeni. V konkurenci starších týmů nebo týmů z gymnázií si "Medvíďata" vedla dobře. Pokud se chcete podívat na bodové hodnocení, kterého jsme dosáhli v jednotlivých částech soutěže, otevřete si  přiložený dokument. Tým tvořili žáci z 8.A - Matyáš Fiala, Jiří Růta, Kryštof Panuška, z 8.B Matyáš Khauer, Lukáš Hlavnička, z 6.A Jiří Křížek, z 5.A Dominik Arlt, Vítek Komňacký a David Růta. Chlapcům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Fotografie ze soutěže jsou umístěny ve fotogalerii.

Název souboru Velikost Typ
Výsledky soutěže 10.89 KB xlsx
Kroužky ve školním roce 2018/2019
Ve složce zájmová činnost je aktuální seznam kroužků, které v nadcházejícím školním roce bude škola nabízet.
Záhájení školního roku
Školní rok 2018/2019 začíná v pondělí 3. 9. 2018
Rozdávání vysvědčení a ředitelské volno
Vysvědčení se žákům bude rozdávat dne 27. 6. 2018
Konzultační hodiny učitelů
V projektových dnech se mění konzultační hodiny učitelů.
Změna rozvrhu vyučování
Od 7. 6. do 21. 6. dochází ke změnám rozvrhů.

ZŠ TGM Hodkovice n. M.  získala na rok 2016 účelovou neinvestiční dotaci na projekt „ BALTÍK “ a projekt  „ JEDEME DÁL“ . Kraj poskytuje v roce 2017  dotaci na projekty „ŠIŠKÁMO“ a „LEGO 2017“