First Lego League

V sobotu 28. 11. 2015 proběhlo v Praze regionální kolo mezinárodní soutěže First Lego League. Náš tým Medvíďata, stejně jako v loňském roce, obsadil šesté místo.  Po čtvrtém místě v části nazvané Robot Game jsme sice chvilku věřili, že se o stupínek oproti loňsku polepšíme, ale nevyšlo to :-).  Přesto jsme s umístěním spokojeni. V konkurenci starších týmů nebo týmů z gymnázií si "Medvíďata" vedla dobře. Pokud se chcete podívat na bodové hodnocení, kterého jsme dosáhli v jednotlivých částech soutěže, otevřete si  přiložený dokument. Tým tvořili žáci z 8.A - Matyáš Fiala, Jiří Růta, Kryštof Panuška, z 8.B Matyáš Khauer, Lukáš Hlavnička, z 6.A Jiří Křížek, z 5.A Dominik Arlt, Vítek Komňacký a David Růta. Chlapcům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Fotografie ze soutěže jsou umístěny ve fotogalerii.

Název souboru Velikost Typ
Výsledky soutěže 10.89 KB xlsx
Zápis k povinné školní docházce
Opatření ministra školství, mládeže a tělovýchovy k organizaci zápisů k povinné školní docházce do základních škol.
Domácí výuka po dobu uzavření ZŠ
Vzhledem k mimořádnému opatření ministerstva zdravotnictví č.j.: MZDR 10676/2020-1/MIN/KAN od 11. 3. 2020 do odvolání bude probíhat vyučování formou domácího učení.
Od 16. 3. 2020 do odvolání bude školní jídelna mimo provoz.
Informace k nároku na ošetřovné
V souvislosti s rozhodnutím vlády o uzavření škol mají rodiče dětí mladších 10 let nárok na ošetřovné.
Uzavření základní školy
Bezpečnostní rada státu rozhodla od středy 11. 3. 2020 zrušit z důvodu epidemiologické situace v ČR výuku na základních, středních i vysokých školách do odvolání.