FLL 2015

I v letošním školním roce se náš tým Medvíďata přihlásil do mezinárodní soutěže First Lego League. Naším úkolem je postavit a naprogramovat robota, který bude plnit úkoly na hracím poli. Nedílnou součástí soutěže je výzkumný úkol na téma "Nakládání s odpady". Vypravili jsme se spolu s třídou 8.B na sběrný dvůr a do liberecké spalovny. Do školy jsme pozvali na besedu ředitele technických služeb pana Petra Hanuse. Na základě všech nových poznatků jsme si připravili prezentaci na soutěž (je připojena v dokumentech u tohoto článku), ale také prezentaci s jejíž pomocí chceme seznamovat žáky naší školy s důležitostí třídění odpadu. Chceme je naučit, jak odpad správně třídit a kam vytříděný odpad odkládat. Protože nestihneme do data konání soutěže (sobota 28. 12. 2015) navštívit s naší přednáškou všechny třídy ve škole, budeme pokračovat i po soutěži. Hlavně proto, že si uvědomujeme, že i my můžeme přispět ke zlepšení prostředí, ve kterém žijeme.

V sobotu 28. 12. nám držte palce :-)

FLL 2015 FLL 2015 FLL 2015 FLL 2015 FLL 2015
Název souboru Velikost Typ
FLL 2015 4.27 MB ppt
Adventní trhy na hodkovickém náměstí
Rodinná a seniorská politika - dotazníky
město Hodkovice nad Mohelkou aktuálně zpracovává koncepci rodinné a seniorské politiky. Rádi bychom vás požádali o vyplnění dotazníků, které budou sloužit jako jeden z podkladů pro koncepci.
Rozsvícení Betlému
Ve středu 4. 12. 2019 bude v 16 h rozsvícen Betlém v ZŠ Hodkovice n.M.
Výskyt vší
Upozorňujeme rodiče, že se opětovně vyskytly vši.
Dne 26. 11. se uskuteční třídní schůzky.

Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019