FLL 2015

I v letošním školním roce se náš tým Medvíďata přihlásil do mezinárodní soutěže First Lego League. Naším úkolem je postavit a naprogramovat robota, který bude plnit úkoly na hracím poli. Nedílnou součástí soutěže je výzkumný úkol na téma "Nakládání s odpady". Vypravili jsme se spolu s třídou 8.B na sběrný dvůr a do liberecké spalovny. Do školy jsme pozvali na besedu ředitele technických služeb pana Petra Hanuse. Na základě všech nových poznatků jsme si připravili prezentaci na soutěž (je připojena v dokumentech u tohoto článku), ale také prezentaci s jejíž pomocí chceme seznamovat žáky naší školy s důležitostí třídění odpadu. Chceme je naučit, jak odpad správně třídit a kam vytříděný odpad odkládat. Protože nestihneme do data konání soutěže (sobota 28. 12. 2015) navštívit s naší přednáškou všechny třídy ve škole, budeme pokračovat i po soutěži. Hlavně proto, že si uvědomujeme, že i my můžeme přispět ke zlepšení prostředí, ve kterém žijeme.

V sobotu 28. 12. nám držte palce :-)

FLL 2015 FLL 2015 FLL 2015 FLL 2015 FLL 2015
Název souboru Velikost Typ
FLL 2015 4.27 MB ppt
Kroužky ve školním roce 2019/2020
Ve složce zájmová činnost je aktuální seznam kroužků, které v nadcházejícím školním roce bude škola nabízet.
Zahájení školního roku
Školní rok 2029/2020 začíná v pondělí 2. 9. 2019
Přihláška k docházce do školní družiny
ve školním roce 2019/2020
Beseda pro rodiče - "Naše škola"
Dne 17. 6. 2019 od 16 hodin se v učebně fyziky/chemie uskuteční beseda pro rodiče žáků základní školy.
Nové dětské hřiště
pozvánka na představení návrhů dne 18. 6. 2019