10. ročník Povltavského setkání Baltíků v Českých Budějovicích

V pátek 23. 10. jsme vyrazili přes Prahu na setkání programátorů v Českých Budějovicích. Programovalo se ve dvou dnech - v pátek odpoledne soutěžící čekala tvůrčí úloha, kde bylo možné využít více vlastní kreativity a fantazie. V sobotu čekaly soutěžící již přesně stanovené úlohy.

V celkovém počtu 21 účastníků z 6. - 9. ročníků a příslušných ročníků víceletých gymnázií jsme získali tato umístění:

6. místo - Matyáš FIala (8. A)

8. místo - Jiří Růta (8. A)

16. místo - Jiří Křížek (6. A) - letos poprvé soutěžil v této věkové kategorii

17. místo - Ondřej Čermák (6. A) - i Ondřej je nováčkem v této věkové kategorii

Chlapcům blahořejeme a děkujeme za úspěšnou reprezentaci naší školy.

10. ročník Povltavského setkání Baltíků v Českých Budějovicích 10. ročník Povltavského setkání Baltíků v Českých Budějovicích 10. ročník Povltavského setkání Baltíků v Českých Budějovicích 10. ročník Povltavského setkání Baltíků v Českých Budějovicích
Rozsvícení Betlému
Ve středu 4. 12. 2019 bude v 16 h rozsvícen Betlém v ZŠ Hodkovice n.M.
Výskyt vší
Upozorňujeme rodiče, že se opětovně vyskytly vši.
Dne 26. 11. se uskuteční třídní schůzky.
NESTÁVKUJEME, ALE NESOUHLASÍME
se stavem českého školství
Sběr papíru
Od 5. 11. do 7. 11. 2019 proběhne za základní školou sběr papíru.

Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019