Členové parlamentu

Ve školním roce bylo zvoleno do školního parlamentu  16 žáků. ( Denča Stará, Josef Mitro Onda, Kryštof Panuška, Aneta Březinová, Jan Fortelný, Pavla Domácí, Vojtěch Rybář, Tereza Lenderová, Zaira Majerčíková, Julie Brázová, Mates Fiala, Tomáš Nagy, Lukáš Hlavnička, Matyáš Khauer, Dan Hejl, Ondra Polívka.)

Členové parlamentu
Název souboru Velikost Typ
Foto 574.06 KB jpg
Adventní trhy na hodkovickém náměstí
Rodinná a seniorská politika - dotazníky
město Hodkovice nad Mohelkou aktuálně zpracovává koncepci rodinné a seniorské politiky. Rádi bychom vás požádali o vyplnění dotazníků, které budou sloužit jako jeden z podkladů pro koncepci.
Rozsvícení Betlému
Ve středu 4. 12. 2019 bude v 16 h rozsvícen Betlém v ZŠ Hodkovice n.M.
Výskyt vší
Upozorňujeme rodiče, že se opětovně vyskytly vši.
Dne 26. 11. se uskuteční třídní schůzky.

Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019