Celostátní kolo Mladého programátora v Žatci

Celostátní kolo soutěže Mladý programátor proběhlo ve dnech 24. 4. - 26. 4. 2015 v královském městě Žatec http://www.mesto-zatec.cz/e_download.php…

Do této soutěže se podařilo probojovat třem našim žákům - programátorům.
Celkově soutěžily tři kategorie:
A - do 5. ročníku, kde z celkového počtu šestnácti týmů obsadili Jiří Křížek a Ondřej Čermák (oba 5. A) krásné 11. místo.
B - 6. - 9. ročník a příslušné ročníky víceletých gymnázií. Zde bojoval Jiří Růta z 7. A a ve velice silné konkurenci se umístil na 13. místě.
C kategorie jsme se nezúčastnili.
Ve městě chmele jsme si užili zajímavý víkend, kdy jsme kromě soutěžního klání navštívili místní muzeum chmele, chrám chmele, seznámili se s chmelovým skřítkem Hopem a relaxovali jsme v plaveckém bazénu. Také jsme poznali nové kamarády a užili si dobrodružství při nocování ve školních třídách.
Soutěž Mladý programátor má několikaletou tradici a v pořádání celostátních kol se střídají školy, jejichž žáci pravidelně do těchto kol postupují. Naše škola byla oslovena k pořádání celostátního kola v roce 2016 a tuto výzvu jsme přijali.

Celkové hodnocení soutěže naleznete zde: MP2015_CK_vysledky_web.xlsx
DOCS.GOOGLE.COM

Celostátní kolo Mladého programátora v Žatci Celostátní kolo Mladého programátora v Žatci
Ředitelské volno
Dne 21. 12. 2018 3. 1. a 4. 1. 2019 je vyhlášeno ředitelské volno.
Přání
Krásné prožití vánočních svátků.
Předvánoční setkání Baltíků Strakonice
7. 12. - 8. 12. 2018
Vánoční vystoupení
Dne 19. 12. 2018 se uskuteční 3. ročník vánoční besídky, na který Vás srdečně zvou žáci i učitelé základní školy.
Dne 13. 11. 2018 proběhnou třídní schůzky

Mikuláš 2018 Mikuláš 2018 Mikuláš 2018 Mikuláš 2018 Mikuláš 2018 Mikuláš 2018