Celostátní kolo Mladého programátora v Žatci

Celostátní kolo soutěže Mladý programátor proběhlo ve dnech 24. 4. - 26. 4. 2015 v královském městě Žatec http://www.mesto-zatec.cz/e_download.php…

Do této soutěže se podařilo probojovat třem našim žákům - programátorům.
Celkově soutěžily tři kategorie:
A - do 5. ročníku, kde z celkového počtu šestnácti týmů obsadili Jiří Křížek a Ondřej Čermák (oba 5. A) krásné 11. místo.
B - 6. - 9. ročník a příslušné ročníky víceletých gymnázií. Zde bojoval Jiří Růta z 7. A a ve velice silné konkurenci se umístil na 13. místě.
C kategorie jsme se nezúčastnili.
Ve městě chmele jsme si užili zajímavý víkend, kdy jsme kromě soutěžního klání navštívili místní muzeum chmele, chrám chmele, seznámili se s chmelovým skřítkem Hopem a relaxovali jsme v plaveckém bazénu. Také jsme poznali nové kamarády a užili si dobrodružství při nocování ve školních třídách.
Soutěž Mladý programátor má několikaletou tradici a v pořádání celostátních kol se střídají školy, jejichž žáci pravidelně do těchto kol postupují. Naše škola byla oslovena k pořádání celostátního kola v roce 2016 a tuto výzvu jsme přijali.

Celkové hodnocení soutěže naleznete zde: MP2015_CK_vysledky_web.xlsx
DOCS.GOOGLE.COM

Celostátní kolo Mladého programátora v Žatci Celostátní kolo Mladého programátora v Žatci
Přijetí do školní družiny
Rozhodnutí o přijetí do školní družiny ve školním roce 2020/2021
Předávání vysvědčení
Ministerstvo školství po konzultacích s epidemiology rozhodlo, že závěr školního roku bude ve školách za účasti všech žáků. Jak to bude na naší základní škole?
Volnočasové aktivity
Kroužky, kluby, doučování, které neproběhly ve školním roce 2019/2020 budou mít náhradní termíny.
Otevření školy pro žáky 2. stupně v období od 8. 6. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 2. stupně.
Přihlášení do školní družiny na školní rok 2020/2021 a finanční vyrovnání ŠD za školní rok 2019/2020
Nejpozději do 7. června 2020 se přijímají přihlášky dětí do školní družiny.