Celostátní kolo Mladého programátora v Žatci

Celostátní kolo soutěže Mladý programátor proběhlo ve dnech 24. 4. - 26. 4. 2015 v královském městě Žatec http://www.mesto-zatec.cz/e_download.php…

Do této soutěže se podařilo probojovat třem našim žákům - programátorům.
Celkově soutěžily tři kategorie:
A - do 5. ročníku, kde z celkového počtu šestnácti týmů obsadili Jiří Křížek a Ondřej Čermák (oba 5. A) krásné 11. místo.
B - 6. - 9. ročník a příslušné ročníky víceletých gymnázií. Zde bojoval Jiří Růta z 7. A a ve velice silné konkurenci se umístil na 13. místě.
C kategorie jsme se nezúčastnili.
Ve městě chmele jsme si užili zajímavý víkend, kdy jsme kromě soutěžního klání navštívili místní muzeum chmele, chrám chmele, seznámili se s chmelovým skřítkem Hopem a relaxovali jsme v plaveckém bazénu. Také jsme poznali nové kamarády a užili si dobrodružství při nocování ve školních třídách.
Soutěž Mladý programátor má několikaletou tradici a v pořádání celostátních kol se střídají školy, jejichž žáci pravidelně do těchto kol postupují. Naše škola byla oslovena k pořádání celostátního kola v roce 2016 a tuto výzvu jsme přijali.

Celkové hodnocení soutěže naleznete zde: MP2015_CK_vysledky_web.xlsx
DOCS.GOOGLE.COM

Celostátní kolo Mladého programátora v Žatci Celostátní kolo Mladého programátora v Žatci
Přihláška k docházce do školní družiny
ve školním roce 2019/2020
Beseda pro rodiče - "Naše škola"
Dne 17. 6. 2019 od 16 hodin se v učebně fyziky/chemie uskuteční beseda pro rodiče žáků základní školy.
Nové dětské hřiště
pozvánka na představení návrhů dne 18. 6. 2019
Změna rozvrhů a konzultačních hodin vyučujících
Od 7. 6. do konce školního roku dochází ke změnám rozvrhů tříd i konzultačních hodin učitelů.
Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků
Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků se uskuteční 4. 6. v 16 hodin.

Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS